O nás

Kdo jsme a co děláme

Pod značkou wood.u se skrývají ručně vyráběné dřevěné erotické pomůcky. Použité dřevo pochází výhradně z českých lesů a zahrad, kde jej pečlivě vybíráme a následně s láskou opracováváme. Jedinečnost barev a kreseb dřeva v kombinaci s poctivou ruční práci zaručuje, že každý kus je originál. Veškeré výrobky jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a tedy stoprocentně použitelné. Věříme, že tento krásný kus přírody si najde cestu i k vám a stane se přirozenou součástí vašeho života. In wood we trust!

Myšlenka, že vyrábíme prostředek k dosažení blažených pocitů, nás neustále žene kupředu. Cílem našeho projektu není jen vyrábět robertky, ale změnit všeobecné vnímání erotických hraček. Chceme z nich udělat otevřené téma, o kterém se bude moci veřejně mluvit bez pošklebků. Posunout se od barevných silikonových monster, které musí být schovány někde v šuplíku, na čisté elegantní doplňky, které se nebudete stydět vystavit na poličce. Už žádné stydlivé pohledy a červenání se!!

Výrobek

Jak již bylo řečeno jedná se tedy o dřevěný vibrátor. Téměř celé tělo je vyrobeno z českého dřeva, které jsme následně ručně opracovali do požadovaného tvaru. Nepoužíváme žádné CNC stroje, které by práci dělaly za nás, ale opravdu každý kus je od začátku až do konce výsledkem ruční práce. Vibrátor je zakončen nerezovou destičkou, kde se nachází napájecí MicroUSB konektor a dvě ovládací tlačítka. Vibrátor má spojitý rozsah rychlostí, který reaguje na sílu zmáčknutí tlačítka. Rychlost je možné přidávat také držením tohoto tlačítka. Rozsah rychlostí odpovídá zhruba 10 zmáčknutím. Druhým tlačítkem se naopak rychlost snižuje, až nakonec dojde k úplnému vypnutí vibrátoru. Výrobek je vodotěsný a údržba je v podstatě totožná s výrobky z jiných materiálů. Důrazně však doporučujeme před a po použití otřít vlhkým hadříkem.