O nás

Kdo jsme a co děláme

Pod značkou wood.u se skrývají ručně vyráběné dřevěné erotické pomůcky. Použité dřevo pochází výhradně z českých lesů a zahrad, kde jej pečlivě vybíráme a následně s láskou opracováváme. Jedinečnost barev a kreseb dřeva v kombinaci s poctivou ruční práci zaručuje, že každý kus je originál. Veškeré výrobky jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a tedy stoprocentně použitelné. Věříme, že tento krásný kus přírody si najde cestu i k vám a stane se přirozenou součástí vašeho života. In wood we trust!

Myšlenka, že vyrábíme prostředek k dosažení blažených pocitů, nás neustále žene kupředu. Cílem našeho projektu není jen vyrábět robertky, ale změnit všeobecné vnímání erotických hraček. Chceme z nich udělat otevřené téma, o kterém se bude moci veřejně mluvit bez pošklebků. Posunout se od barevných silikonových monster, které musí být schovány někde v šuplíku, na čisté elegantní doplňky, které se nebudete stydět vystavit na poličce. Už žádné stydlivé pohledy a červenání se!!

Výrobek

Jak již bylo řečeno jedná se tedy o dřevěný vibrátor. Celé tělo je vyrobeno z českého dřeva, které jsme ručně opracovali do požadovaného tvaru. Nepoužíváme CNC stroje, které by celou práci dělaly za nás Na soustruhu je tvar laděn do posledního detailu, tak aby výsledná kresba dřeva a proporce vibrátoru byly ideální. Vibrátor je zakončen nerezovou destičkou, kde se nachází dobíjecí MicroUSB konektor a dvě ovládací tlačítka. Vibrátor má spojitý rozsah rychlostí, které lze regulovat tlačítky. Intenzitu je možné regulovat také držením příslušného tlačítka. Rozsah intenzit odpovídá zhruba 10 stupňům. Tlačítkem pro snížení intenzity nakonec dojde k úplnému vypnutí vibrátoru. Výrobek je vodotěsný a údržba je totožná s výrobky z jiných materiálů. Doporučujeme před a po použití otřít vlhkým hadříkem. Přejeme Vám, abyste si s naším výrobkem užili mnoho radosti.