O nás

Kdo jsme a co děláme

Pod značkou wood.u se skrývají ručně vyráběné dřevěné erotické pomůcky. Použité dřevo pochází výhradně z českých lesů a zahrad, kde jej pečlivě vybíráme a následně s láskou opracováváme. Jedinečnost barev a kreseb dřeva v kombinaci s poctivou ruční práci zaručuje, že každý kus je originál. Veškeré výrobky jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a tedy stoprocentně použitelné. Věříme, že tento krásný kus přírody si najde cestu i k vám a stane se přirozenou součástí vašeho života. In wood we trust!

Myšlenka, že vyrábíme prostředek k dosažení blažených pocitů, nás neustále žene kupředu. Cílem našeho projektu není jen vyrábět robertky, ale změnit všeobecné vnímání erotických hraček. Chceme z nich udělat otevřené téma, o kterém se bude moci veřejně mluvit bez pošklebků. Posunout se od barevných silikonových monster, které musí být schovány někde v šuplíku, na čisté elegantní doplňky, které se nebudete stydět vystavit na poličce. Už žádné stydlivé pohledy a červenání se!!

Reference

"Ráda se obklopuji přírodními materiály a dřevěné provedení se mi opravdu líbí. Také z hlediska zdraví je to pro mne lepší než standartní pestrobarevné plastové kýče."

Lenka

"S manželem jsme hledali nějaké zpestření našeho vztahu a Wood U nám jej poskytlo. Konečně čistá designová pomůcka za kterou se nemusím stydět a schovávat pod postelí."

Katka